Ucuz Ve Konforlu Uçmaya Hazır Mısınız?

Ucuz Ve Konforlu Uçmaya Hazır Mısınız?

Uçakla seyahat için alınacak uçak bileti Türk Hava Yolları Satış Ofislerinden ve bir çok internet sitesinden temin edebilirsiniz. Uçağa hiç binmeyenler için uçakla yolculuk belki ürkütücü gelmektedir. Ama ne zaman uçağa biniyorsunuz o korku kısa zaman içinde yerini meraka bırakıyor. İlk olarak pasaportunuza muhakkak sahip çıkınız. Uçağa geçiş kapıları değişebiliyor bu yüzden gözünüzü bilgi ekranından ayırmayın. Kulağınız da anonslarda olsun. Başka ülkeye gidiyorsanız telefonunuz uluslararası görüşmeye açık olmalıdır. Nihayet anons verilir ve sırayla uçağa binilir. Kabin görevlilerine hostes denir. Havalimanına erken giderseniz güvenlik çıkışındaki yada güvenlik çıkışına yakın koltukları istemelisiniz. Boyun yastığını muhakkak almalısınız.

Önünüzde duran koltuğa monte edilmiş büyük bir ekran vardır. Film ve belgesel seyredebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Yatağa dönüşen koltuklar, ayak koyma yerleri ve bagaj dolapları, bebekli yolcular için beşik ve alt değiştirme odaları bulunmaktadır. Bazı uçaklarda ise içki barı bulunmaktadır. Günümüzde birçok insan artık hava yollarını tercih etmektedir. Diğer ulaşım araçlarına kıyasla daha hızlı olan uçak zaman bakımından daha çok tercih ediliyor. Trenle 3 saat süren bir yolculuk uçakla bir saat gibi bir süre oluyor. Uçakla seyahat zaman avantajı sunuyor. Günümüzde yaşanan hava yolları rekabeti yüzünden inanılmaz derecede ucuz uçak bileti olan firmalar vardır. Uçak seyahatleri otobüs, tren,ve deniz taşıtlarına bakış en konforlu olanıdır. Uçak seyahatinizde istediğiniz yemek ve atıştırmalık imkanlarına sahipsiniz. En ucuz ve kısa süreli yolculuğun yanında en konforlu ve rahat yolculuğu uçak ile yaparsınız. Yurtdışına gitmek artık uçaklarla hem rahat hem de ucuz.

Türkiye içi ve yurt dışı seyahatlerinde bir çok firma promosyon yapmaktadır. Ucuz uçak bileti satan firmalar bulunmaktadır. Bunlara internet üzerinden ulaşmak çok kolaydır. Yurtiçi uçak bileti fiyatları 2016 da 29. 99tl den başlıyor. Uçak bileti fiyatları iş adamları için ayrılan özel bölümlerde bilet fiyatı da artmaktadır. Biletleri internet üzerinden, telefon aracılığı ile ve satış ofislerinden temin edilebilirken bütün uçak firması bilet fiyatlarını bünyesinde barındıran firmalar bulunmaktadır. Ucuz uçak bileti almak için doğru zamanı seçmelisiniz. Hafta içi daha ucuz olan bilet fiyatları hafta sonu daha pahalı olmaktadır. Çarşamba ve perşembe günleri öğleden sonra alınan bilet fiyatları daha ucuz olmaktadır. Ülkeler arası uçuşlarda ise 21 gün öncesi bilet almalıyız. Erken rezervasyon yaptırmalısınız. Çünkü son iki hafta kala bilet fiyatları tavan fiyata ulaşmaktadır. Yolcu sayısı az olukta uçağı dolduramayan firmalar son dakikada bilet fiyatlarında indirime giderler. Eğer sıkça uçak seyahati yapıyorsanız uçak bileti satışı yapan firmalara e_mail yoluyla kayıt olun. İlk önce sizin haberiniz olsun. Ucuzlayan bilet fiyatlarını bilet satışı yapan kayıt olduğunuz firma size e_mail yoluyla bunları bildirecektir.

Mobil uygulamalar ile uçak bileti satışı yapan sitelerden artık ucuz uçak bileti alarak seyahat edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir