Street Fighter V Karşımıza Nasıl Geliyor?

Doksanlı yıllar da moda haline gelen Street Fighter oyunu dünya genelde oldukça büyük bir ün salmış ve bu oyun ile ilgili birçok filmler çizgi romanlar yazılmıştır. Doksanlı yılların çocuklarının en büyük tutkusu olan bu muhteşem dövüş oyunu ikili dövüşler konusun da geliştirilmiş en iyi oyunlardan birisidir. Aynı zaman da bu harika oyun tasarımı teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok kez grafik yenilemeleri efekt yenilemelerine gidilmiş ve harika bir duruma getirilmiştir.

Street Fighter serisi, PlayStation 4, Microsoft Windows, Linux platformlarına, Capcom, Dimps tarafından geliştirilmiş ve halen günümüz çocukların en büyük tercihlerinden birisi olmaktadır. Dövüş üzerine birçok teknik ve abartılı hareketler ile süslenen bu video oyunu zaman geçirmek adına harika bir tasarım olmuştur. Özellikle son çıkan serisi Street Fighter V tasarım açısından muhteşem bir görüntüye sahip ve gerçeklik hissi veren bir video oyunu olmuştur.

Sizler de bu oyunu satın almak ve denemeniz adına gerçekten ciddi anlamda tavsiye ederiz çünkü oyun içerisinde yeni konular senaryolar ve mekanların daha gerçekçi olması harika bir görünüm katmıştır. Oyun sanki biraz daha zorlaştırılmış ve insanları inat uğruna bırakmaması adına ciddi anlamda düşünülerek üretilmiş. Sizler de Street Fighter V ve bu gibi oyunlara olan bilgilere sitemiz üzerinden sahip olarak satın alıp almayacağınız konusun da kararınıza varmış olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir